Spécıfıque

Baın Exfolıant Purıfıant

Kérastase saç derisinde yeni bir deri etkisi yaratıyor. Cilt bakımından ilham alarak yaratılan kepeğe karşı etkili ilk* nemlendirici şampuan.Kepekli ve yağlı saç derisi için özel olarak tasarlanmış bu yeni formül kepeğe karşı 3 farklı şekilde etki etmek ve 42 gün** süren yeni bir deri etkisi yaratmak için mikro-partiküller içermektedir. * Kérastase'tan ** 31 kişi üzerinde klinik olarak test edilmiştir

SİZE EN YAKIN SALONU BULUN

Faydaları

İlk kullanım ile beraber, 6 hafta içerisinde kepek karşıtı etki. Saç canlanır ve hafifler.

Uygulama

Kür süreci (2 Hafta): Tutam tutam ıslak saçınıza parmak ucunuzla 2 dakika boyunca masaj yaparak uygulayınız. Su ile durulayınız. Aynı uygulamayı bir defa daha tekrarlayınız.
Onarım süreci (6 Hafta) : Tutam tutam ıslak saçınıza parmak ucunuzla 2 dakika boyunca masaj yaparak uygulayınız. Su ile durulayınız. İkinci şampuanlamada saçınızı Bain Vital Dermocalm saç banyosuyla yıkayınız. Avuç içinizi kullanarak 2 dakika boyunca masaj yaptıktan sonra su ile durulayınız.

TEKNOLOJİ

Kepeğe karşı mükemmel etkiyi yaratabilmek için özel bileşenler: kepeği temizlemesi için Çinko Pritiyone. Saç dersini pürüzsüzleştirmek için Micro Partiküller ve nemlendirmek için Gliserin.

Spécıfıque SERİSİ İhtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş Spécifique programını keşfedin

Eşsiz bir ritüel. Kérastase kişiye özel üç adımlık güzellik ritüelini sunar: banyo, bakım ve şekillendirici bakım.İncelikle uygulanan bu salon ritüeli, evde de uygulanabilir bir güzellik ritüeline dönüşür.

3 adımda güzellik ritüeli hakkında daha fazlası

Sayfa başına dön