Aura Botanıca

BAIN MICELLAIRE

%96 doğal kaynaklı saç banyosu, doğal yollarla karamel ile renklendirilmiş olup,doğal içerikli yüzey aktif maddeleri sayesinde saçınızı temizleyip size rahat,konforlu bir saç banyosu yaşatır. Aynı zamanda saçın ışıltısını sürdürmesi ve dış etkilere karşı korunması için saç telini gerekli uygun duruma hazırlar. Diğer sülfatsız şampuanların aksine, Aura Botanica'da sülfat yerini hindistan cevizi ve şekerden elde edilen doğal kaynaklı yüzey aktif maddlerinden alır. Göz alıcı şekilde hafif ve zengin bir banyo deneyimi yaşatır. Soin Fundamental ile kullanılmalıdır.

SİZE EN YAKIN SALONU BULUN

Faydaları

Faydaları

1. 48 saat besleyici etki

2.72 saat elektriklenme karşıtı

3.4 kat daha fazla ışıltı

5. %96 doğal kaynaklı formül

6. %99 doğada çözünebilir formül

7. Temizleme

8.Aromatik Koku  

Uygulama

Uygulama

Islak saça masaj hareketleri ile uygulayın. Durulayın.Soin Fondamental'ı uygulamadan önce iki kere şampuanlama yapılmalıdır. Tavsiyeler: Saç banyopsundan sonra, saç doğal yapısına kavuşur. Bain Micellaire sülfat ve silikon içermez. İçeriğindeki doğal içerikler ve hindistan cevizi yağı saçı derinlemesine temizler. Bain Micellaire saç banyosunu uyguladıktan sonra Soin Fondamental bakım kremi ile bakımınızı tamamlayın.

TEKNOLOJİ

Teknoloji

Sürdürülebilir üretim için sorumlulukla elde edilmiş ktif içerikler. SAMOA HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI : lipit bağlar saç teline nüfuz eder, uzun ömürlü bir besleme ve dayanıklılık sağlar. Temizleme etkisini tam olarak sağlamak için elle iki kere sıkım yapılmıştır. Organikliği onaylanmıştır. FAS ARGAN YAĞI: İçeriğindeki Omega 6 ve Omega 9 saç derisini besler, uzun ömürlü yumuşaklık ve parlaklık sağlar. İçeriğindeki aktif besinleri koruması için elle sıkılarak elde edilmiştir. EcoCert tarafından organikliği onaylanmıştır.

Koleksiyon- Yeni Aura Botanıca Doğanın işlenmemiş gücü, mükemmel bir deneyime dönüştüğünde

Aura Botanica , sorumlulukla elde edilmiş lükse duyulan isteği karşılayan bir seridir. Doğal ve canlılığını yitirmiş saçları sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşturucak etkili bir saç bakımı sağlar.Saça duyusal bir hissiyat sağlar; saç yüzeyini kaplamadan, saçı kalıntılardan arındırır. Göz alıcı, doğal güzelliğini yeniden kazanmış sağlıkla ışıldayan saçlar yaratır.

DOĞALLIĞINI ortalama %98 oranla doğal kaynaklı içeriklerinden elde eder. Aktif içerikleri sorumlulukla elde edilmiştir. %97 doğal kaynaklı. Silikonsuz,Parabensiz, Sülfatsız.

Kanıtlanmış aktif içerikleriyle ETKİLİ PERFORMANS göstererek; 48 saat besleyici etki,72 saat elektriklenme karşıtı ve 4 kat daha fazla ışıltı sağlar.

Duyusal deneyimi, yapısı, özel kokusu ve zarif paketlemesiyle LÜKS'ü kullanıcılarına sunar. Aura Botanica deneyimi, kişiselleştirilmiş salon ritüelleri ve evde kendiniz için uygulayabileceğiniz bakımları ile arttırır. Yaşadığınız deneyimi yüksek kalitede sorumlulukla elde edilmiş hindistan cevizi ve argan yağı ile dahada güzelleştiriyoruz.

Güzellik rutinini keşfedin

Sayfa başına dön