Aura Botanica

Concentre Essentiel

Concentre Essentiel çoklu kullanıma uygun, %99 doğal içerikli yapısıyla saçı ve saç derisini besler. Ayrıca cildi pürüzsüzleştirir, yumuşatır ve besler. İçeriği Samoa Hindistan Cevizi yağı, Fas Argan yağı , jojoba yağı, tatlı portakal yağı ve biberiye yağıda oluşur. En etkili beslenme için, Concentré Essentiel ve Soin Fondamental 1'e 10 oranında karıştırılmalıdır.*     * 1 g Concentré = 2 pompa.

SİZE EN YAKIN SALONU BULUN

Faydaları

Faydaları

1. 48 saat besleyici etki

2. Çoklu kullanım (saç derisi, saç banyosu öncesi, bakım&masaj yağı)

3. %99 doğal formül

4. %99 doğada çözünebilir

5.4 Kat daha fazla ışıltı

6. Silikon ve Paraben içermez.

7. Sorumlulukla elde edilen Samoa Hindistan Cevizi yağı & Argan Yağı

8. Etkili beslenme ve bakım için şampuanınız veya saç kremi ile karıştırın.

* Bain Micellaire + Soin Fondamental + Essence d'éclat + Concentré Essentiel

Uygulama

Uygulama

The Concentré Essentiel çoklu kullanıma sahip bir üründür. Saç banyosundan önce saç derisinin hassas bölgelerine ön şampuanlama olarak , Soin Fondamental ile karıştırılarak bakım olarak veya  el ve vücut bakımı için masaj yağı olarak kullanılabilir.  Hatta banyo yağı olarak bile kullanılabilir.

Öneriler: En etkili beslenme için, Concentré Essentiel ve Soin Fondamental 1'e 10 oranında karıştırılmalıdır.*    

* 1 g Concentré = 2 pompa. Ellerinize ve tüm vücudunuza masaj yağı olarak kullanabilirsiniz.

TEKNOLOJİ

Teknoloji

Sürdürülebilir üretim için sorumlulukla elde edilmiş aktif içerikler. SAMOA HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI: Doğada çözünebilir lipidler saç teline nüfuz eder, uzun ömürlü bir beslenme ve dayanıklılık sağlar. Temizleme etkisini tam olarak sağlamak için elle iki kere sıkım yapılmıştır. Organikliği onaylanmıştır. FAS ARGAN YAĞI: İçeriğindeki Omega 6 ve Omega 9 saç derisini besler, uzun ömürlü yumuşaklık ve parlaklık sağlar. İçeriğindeki aktif besinleri koruması için elle sıkılarak elde edilmiştir. EcoCert tarafından organikliği onaylanmıştır.

Koleksiyon- Yeni Aura Botanıca Doğanın işlenmemiş gücü, mükemmel bir deneyime dönüştüğünde

Aura Botanica , sorumlulukla elde edilmiş lükse duyulan isteği karşılayan bir seridir. Doğal ve canlılığını yitirmiş saçları sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşturucak etkili bir saç bakımı sağlar.Saça duyusal bir hissiyat sağlar; saç yüzeyini kaplamadan, saçı kalıntılardan arındırır. Göz alıcı, doğal güzelliğini yeniden kazanmış sağlıkla ışıldayan saçlar yaratır.

DOĞALLIĞINI ortalama %98 oranla doğal kaynaklı içeriklerinden elde eder. Aktif içerikleri sorumlulukla elde edilmiştir. %97 doğal kaynaklı. Silikonsuz,Parabensiz, Sülfatsız.

Kanıtlanmış aktif içerikleriyle ETKİLİ PERFORMANS göstererek; 48 saat besleyici etki,72 saat elektriklenme karşıtı ve 4 kat daha fazla ışıltı sağlar.

Duyusal deneyimi, yapısı, özel kokusu ve zarif paketlemesiyle LÜKS'ü kullanıcılarına sunar. Aura Botanica deneyimi, kişiselleştirilmiş salon ritüelleri ve evde kendiniz için uygulayabileceğiniz bakımları ile arttırır. Yaşadığınız deneyimi yüksek kalitede sorumlulukla elde edilmiş hindistan cevizi ve argan yağı ile dahada güzelleştiriyoruz.

Güzellik rutinini keşfedin

Sayfa başına dön