Aura Botanica

Essence D'Eclat

Hindistan Cevizi ,argan, jojoba ve avokado yağı, Damascena gül suyu içeren %99 doğal kaynaklı formülü saç telini besler, elektriklenmeyi kontrol altına alır ve tüm gün koruma sağlayarak saçlara ışıltı verir.

SİZE EN YAKIN SALONU BULUN

Faydaları

Faydaları

1.Hafif yapılı sprey

2.72 saat elektriklenme karşıtı

3. 48 saat besleyici etki

4. 4 kat daha fazla ışıltı

5.  230°C Termo-Koruma

6. %99 doğal formül

7. Silikon ve paraben içermez.

8. %99 doğada çözünebilir   

*Bain Micellaire + Soin Fondamental + Essence d’éclat + Concentré Essentiel

Uygulama

Uygulama

Kullanmadan önce çalkalayın. Havlu ile nemi alınmış saça 2-3 kez püskürtün ve kurutma öncesi saçlarınızda bekletin.Hassas saçlarda yumuşak bir dokunuş için kuru saçın boy ve uçlarına 2 kez püskürtün. Normal saçlarda 3-4 sprey püskürtün.

TEKNOLOJİ

Teknoloji

Sürdürülebilir üretim için sorumlulukla elde edilmiş aktif içerikler. SAMOA HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI: Doğada çözünebilir lipidler saç teline nüfuz eder, uzun ömürlü bir beslenme ve dayanıklılık sağlar. Temizleme etkisini tam olarak sağlamak için elle iki kere sıkım yapılmıştır. Organikliği onaylanmıştır. FAS ARGAN YAĞI: İçeriğindeki Omega 6 ve Omega 9 saç derisini besler, uzun ömürlü yumuşaklık ve parlaklık sağlar. İçeriğindeki aktif besinleri koruması için elle sıkılarak elde edilmiştir. EcoCert tarafından organikliği onaylanmıştır.

Koleksiyon- Yeni Aura Botanıca Doğanın işlenmemiş gücü, mükemmel bir deneyime dönüştüğünde

Aura Botanica , sorumlulukla elde edilmiş lükse duyulan isteği karşılayan bir seridir. Doğal ve canlılığını yitirmiş saçları sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşturucak etkili bir saç bakımı sağlar.Saça duyusal bir hissiyat sağlar; saç yüzeyini kaplamadan, saçı kalıntılardan arındırır. Göz alıcı, doğal güzelliğini yeniden kazanmış sağlıkla ışıldayan saçlar yaratır.

DOĞALLIĞINI ortalama %98 oranla doğal kaynaklı içeriklerinden elde eder. Aktif içerikleri sorumlulukla elde edilmiştir. %97 doğal kaynaklı. Silikonsuz,Parabensiz, Sülfatsız.

Kanıtlanmış aktif içerikleriyle ETKİLİ PERFORMANS göstererek; 48 saat besleyici etki,72 saat elektriklenme karşıtı ve 4 kat daha fazla ışıltı sağlar.

Duyusal deneyimi, yapısı, özel kokusu ve zarif paketlemesiyle LÜKS'ü kullanıcılarına sunar. Aura Botanica deneyimi, kişiselleştirilmiş salon ritüelleri ve evde kendiniz için uygulayabileceğiniz bakımları ile arttırır. Yaşadığınız deneyimi yüksek kalitede sorumlulukla elde edilmiş hindistan cevizi ve argan yağı ile dahada güzelleştiriyoruz.

Güzellik rutinini keşfedin

Sayfa başına dön