Aura Botanıca Doğanın işlenmemiş gücü, mükemmel bir deneyime dönüştüğünde

%97 doğal içerikli saç bakımı

Elle toplanmış Samoa Hindistan Cevizi Yağı & Argan Yağı

Sorumlulukla elde edilen aktif içerikler

Silikon ve sülfat içermez

Göz alıcı, sağlıkla ışıldayan saçlar

Koleksiyon- Yeni Aura Botanıca Doğanın işlenmemiş gücü, mükemmel bir deneyime dönüştüğünde

Aura Botanica , sorumlulukla elde edilmiş lükse duyulan isteği karşılayan bir seridir. Doğal ve canlılığını yitirmiş saçları sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşturucak etkili bir saç bakımı sağlar.Saça duyusal bir hissiyat sağlar; saç yüzeyini kaplamadan, saçı kalıntılardan arındırır. Göz alıcı, doğal güzelliğini yeniden kazanmış sağlıkla ışıldayan saçlar yaratır.

DOĞALLIĞINI ortalama %98 oranla doğal kaynaklı içeriklerinden elde eder. Aktif içerikleri sorumlulukla elde edilmiştir. %97 doğal kaynaklı. Silikonsuz,Parabensiz, Sülfatsız.

Kanıtlanmış aktif içerikleriyle ETKİLİ PERFORMANS göstererek; 48 saat besleyici etki,72 saat elektriklenme karşıtı ve 4 kat daha fazla ışıltı sağlar.

Duyusal deneyimi, yapısı, özel kokusu ve zarif paketlemesiyle LÜKS'ü kullanıcılarına sunar. Aura Botanica deneyimi, kişiselleştirilmiş salon ritüelleri ve evde kendiniz için uygulayabileceğiniz bakımları ile arttırır. Yaşadığınız deneyimi yüksek kalitede sorumlulukla elde edilmiş hindistan cevizi ve argan yağı ile dahada güzelleştiriyoruz.

Güzellik rutinini keşfedin

Sayfa başına dön