AURA BOTANICA

SOIN FONDAMENTAL

%97 doğal kaynaklı bakım kremi, doğal yollarla karamel ile renklendirilmiş olup, yapısında ağır bir kıvamı yoktur. Organikliği sertifikalı şekilde onaylanmış olan Hindistan Cevizi & Argan Yağı sayesinde, aktif içerikler saçınızda kolayca dağılıp, Bain Micellaire saçınıza nüfuz edip 48 saat derinlemesine besleyici etki sağlar. Soin Fondamental saçınızda ağırlık hissi yaratmadan kolay taranım sağlarken, aynı zamanda saçınızın kalitesini arttırır. Saçınız daha beslenmiş, güçlü ve parlak bir görünüm kazanır. 

SİZE EN YAKIN SALONU BULUN

Faydaları

Faydaları

1. 48 saat besleyici etki

2.72 saat elektriklenme karşıtı

3. Kolay taranım özelliği

4.%97 doğal formül

5.Silikon içermez.

6.%99 doğada çözünebilir formül

7. Hafif, ağırlaşmayan ve parlak saçlar

Uygulama

Uygulama

Saç banyosundan sonra ıslak saçınızın uçlarına uygulayın. 5 dakika kadar saçınızda bekletin ve saçınızı durulayın. Öneriler: Bain Micellaire saç banyosunu kullandıktan sonra mutlaka Soin Fondamental saç kremini uygulayın. En etkili beslenme için bir damla Concentré Essentiel ile karıştırın.

TEKNOLOJİ

Teknoloji

Sürdürülebilir üretim için sorumlulukla elde edilmiş aktif içerikler.

SAMOA HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI: Doğada çözünebilir lipidler saç teline nüfuz eder, uzun ömürlü bir beslenme ve dayanıklılık sağlar. Temizleme etkisini tam olarak sağlamak için elle iki kere sıkım yapılmıştır. Organikliği onaylanmıştır.

FAS ARGAN YAĞI: İçeriğindeki Omega 6 ve Omega 9 saç derisini besler, uzun ömürlü yumuşaklık ve parlaklık sağlar. İçeriğindeki aktif besinleri koruması için elle sıkılarak elde edilmiştir. EcoCert tarafından organikliği onaylanmıştır.

Koleksiyon- Yeni Aura Botanıca Doğanın işlenmemiş gücü, mükemmel bir deneyime dönüştüğünde

Aura Botanica , sorumlulukla elde edilmiş lükse duyulan isteği karşılayan bir seridir. Doğal ve canlılığını yitirmiş saçları sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşturucak etkili bir saç bakımı sağlar.Saça duyusal bir hissiyat sağlar; saç yüzeyini kaplamadan, saçı kalıntılardan arındırır. Göz alıcı, doğal güzelliğini yeniden kazanmış sağlıkla ışıldayan saçlar yaratır.

DOĞALLIĞINI ortalama %98 oranla doğal kaynaklı içeriklerinden elde eder. Aktif içerikleri sorumlulukla elde edilmiştir. %97 doğal kaynaklı. Silikonsuz,Parabensiz, Sülfatsız.

Kanıtlanmış aktif içerikleriyle ETKİLİ PERFORMANS göstererek; 48 saat besleyici etki,72 saat elektriklenme karşıtı ve 4 kat daha fazla ışıltı sağlar.

Duyusal deneyimi, yapısı, özel kokusu ve zarif paketlemesiyle LÜKS'ü kullanıcılarına sunar. Aura Botanica deneyimi, kişiselleştirilmiş salon ritüelleri ve evde kendiniz için uygulayabileceğiniz bakımları ile arttırır. Yaşadığınız deneyimi yüksek kalitede sorumlulukla elde edilmiş hindistan cevizi ve argan yağı ile dahada güzelleştiriyoruz.

Güzellik rutinini keşfedin

Sayfa başına dön