Inıtıalıste KAYNAĞINDAN İTİBAREN DAHA GÜÇLÜ VE PARLAK SAÇLAR

Initialise,saçın canlı parçası olan saç köklerini hedef alarak saç bakımında bir devrim yapıyor. Kaynağından itibaren, daha güçlü, daha parlak ve daha güzel saçlar yaratıyor.

Danışman Önerileri - Inıtıalıste Kérastase Danışman Kuaförleri'nden öneriler

Danışman Önerileri - Inıtıalıste

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST KURUCUSU) Mükemmel saçların yaratıcısı bakım serumu

"Kadınların saçlarıyla ilgilenmek benim için titiz bir konu. İleri Araştırmalar Laboratuarı'nın sunduğu etkili çözümler kadınların ihtiyaçlarını hedefliyor."

Danışman Önerileri - Inıtıalıste

“Initialiste” serum saç bakımındaki önemli dönüm noktalarından biri: yenileyici etkiyle saçın kaynağını hedef alarak güzelleştiren ve güçlendiren ilk bakım serumu. Kök hücre ve Ceramid’in gücüyle saçı kaynağından besler ve uzamasını sağlar. “Initialiste” Kérastase’ın Banyo, Bakım ve Doku Kazandırma’dan oluşan 3 adımlık bakım ritüelini yenileyici etkisiyle tamamlar. Tüm kadınların evde rahatça uygulayabileceği bir güzellik ritüeli. İleri teknoloji ile keyif veren uygulamayı bir araya getiren Initialiste tüm kadınlar için çok uygun (hatta benim için de).”

Inıtıalıste dünyasını KEŞFEDİN

Saçı kaynağından itibaren daha güçlü ve parlak hale getiren ilk saç bakım serumu

Inıtıalıste SERİSİ İhtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş Initialiste programını keşfedin

Eşsiz bir ritüel. Kérastase kişiye özel üç adımlık güzellik ritüelini sunar: banyo, bakım ve şekillendirici bakım.İncelikle uygulanan bu salon ritüeli, evde de uygulanabilir bir güzellik ritüeline dönüşür.

3 adımda güzellik ritüeli hakkında daha fazlası

Sayfa başına dön