COUTURE STYLING KéRASTASE SAÇ MODASI ÇAĞINI BAŞLATIYOR

Kérastase saçlara yeni yaşamsal bir ilham vermek için, büyüleyici , kusursuz ve özgür bir stil yaratıyor.

COUTURE STYLING Saçın doğal güzelliğini ortaya çıkarır.

COUTURE STYLING

Mükemmel saç sanatı

Besleme, koruma ve saç dokusunu geliştirirken aynı zamanda benzersiz formüllerle saç derisine bakım yapmak Kérastase'nin "Mükemmel saç sanatı"nın örneğidir. Hacim, parlaklık ve hareket kişisel saç stilini takip eden yüksek performanslı ürünlerle başlar. Bu sanatı bir adım ileri taşımak için marka saç şekillendirme kavramını aşarak duygusal, duyusal ve deneyim odaklı bir manifesto yayınlıyor. Kérastase'tan "Couture Styling", özgürce hareket eden karşı konulmaz saçların uzun süreli tutuş gücüyle birleşimidir. İlk defa kadınlar saçlarını sertleştirmeyen özgür kalan ve onlar hareket ettikçe hareket eden sınırlandırılmamış saç stillerine sahip olacaklar. Şekillerdirme aracı olmaktan çok daha fazlası: Kérastase'ın yeni serisi benzersiz bir Stil Mükemmelleştirici.
LUIGI MURENU

LUIGI MURENU Luigu Murenu'nun sanatçı VİZYONU

Kérastase Luigi Murenu'yu seçti. Çünkü o, kişiselleştirilmiş, dinamik ve eşsiz saç şekillendirmede  bir uzman.
Luigi saç tasarımını bir aksesuardan öte kadının varlığının bir parçası olarak görüyor. Luigi, yarattığı kişiye özel stilleriyle, kadınların sahip olduğu en iyiyi ortaya çıkararak, her kadının benzersiz, limitsiz güzelliğinin ve cazibesinin sınırlarını aşıyor.

 

Luigi Kérastase ürünlerini kullanarak kişisel bir cazibe yarattı. İşi  dinlemek ve doğru diyalog üzerine kurulu, adeta modeliyle beraber çalışıyor.

 

KéRASTASE FARKI

YENİDEN YARATILAN DOKULAR

YENİDEN YARATILAN DOKULAR

Benzersiz teknoloji, hafif dokular ve arzulanan ürünler, marka stilistlerinin kişiselleştirilmiş yaklaşımı ve Luigi Murenu’nun yaratıcı enerjisiyle bir araya gelerek saç şekillendirmeye tamamen farklı bir yaklaşım getiriyor.  Kérastase, saçlarını kimliğinin içsel bir uzantısı olarak deneyimlemek isteyen talepkar kadınları  cezbedecek dokulara ismini verdi.  Kaynağında, yeni nesil sabitleyici polimerler, saçı ince bir tabaka halinde saran olağanüstü bitkisel kozmetikler barındıran bir mikro film var. Bu olağanüstü teknolojiyle ve dokularla beraber Couture Styling benzersiz bir his sunuyor: uzun süreli tutuş ve mutlak bir hareket özgürlüğü.
MİKRONİZE POLİMER BİLİMİ

MİKRONİZE POLİMER BİLİMİ

L’Oréal İleri Araştırmalar Labrotuarları, yıllar boyu yapılan araştırmalar sonrasında mikronize polimerler konusunda uzmanlaştı.
Yenilenen ve sürekli gelişen bu vizyon ve teknolojiyle beraber, birbirine mükemmel bir şekilde bağlanan mikronize polimerler görkemli, parlak ve tamamen özgür saçlar yaratıyor. Formülün diğer sırları ise esneklik, muhteşem bir incelik, hareket ve tutuş gücü sağlayan değerli aktif bileşenler.
Sayfa başına dön