REFLECTION

TOUCHE CHROMATIQUE- SOĞUK KAHVE

TOUCHE CHROMATIQUE- SOĞUK KAHVE, renk pigmenti içeren bakım sunuyor ve Masque Chromatique'in karışımlarından birini oluşturuyor. İstenmeyen kırmızı yansımaları daha gelişmiş ve mükemmel bir kahverengi elde etmek için nötralize ediyor

SİZE EN YAKIN SALONU BULUN

Faydaları

FAYDALAR

Kırmızı yansımaları nötralize eder. Renk eşitliği sağlar. Boya birikimini önler. Işıltılı bir parlaklık getirir. Saçın dokusunu dolgunlaştırır. Yumusak ve akıcı bir doku kazandırır.

Uygulama

UYGULAMA

Masque Chromatique ile karıştırılır. 10 pompa Touche Chromatique'i Masque Chromatique ile karıştırın(önerilen takımı kullanın). Temiz ve havluyla nemi alınmıs saç telleri ve saç uçlarına masaj yaparak uygulayın. 5 dakika bekletin. Köpürtün ve bütün saçınızı durulayın.

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

Direct Dyes, ilk defa nötralizasyon ve iyileştirmedeki etkileri için kullanılıyor. Güçlü nötralizasyon performansı sayesinde yüksek konsantrasyona sahip bu boyalar seçiliyor. Saçın gölgesini ve yumuşaklığını koruyarak saç rengi ömrünün uzamasını sağlıyor.Masque Chromatique'in olağanüstü iyileştirme ajanlarıyla en iyi saç bakımı ve renk bütünlüğününü sunuyor.

Sayfa başına dön