REFLECTION

TOUCHE CHROMATIQUE - KIZIL

TOUCHE CHROMATIQUE- KIZIL renk düzeltici renk pigmenti içerikli bakım Masque Chromatique ile karıştırılır. Kızıl yansımaları daha uzun ömürlü bir etki için geliştirir ve ışıltıyı görkemli hale getirir.

SİZE EN YAKIN SALONU BULUN

Faydaları

FAYDALAR

Kırmızı yansımaları geliştirir. Renk eşitliği sağlar. Boya birikimini önler. Işıltılı bir parlaklık getirir. Saçın dokusunu dolgunlaştırır. Yumusak ve akıcı bir doku kazandırır.

Uygulama

UYGULAMA

Masque Chromatique ile karıştırılır. 10 pompa Touche Chromatique'i Masque Chromatique ile karıştırın(sağlanan takımı kullanın). Temiz ve havluyla nemi alınmıs saç telleri ve saç uçlarına masaj yaparak uygulayın. 5 dakika bekletin. Köpürtün ve bütün saçınızı durulayın.

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

Direct Dyes, ilk defa nötralizasyon ve iyileştirmedeki etkileri için kullanılıyor. Güçlü nötralizasyon performansı sayesinde yüksek konsantrasyona sahip bu boyalar seçiliyor. Saçın gölgesini ve yumuşaklığını koruyarak saç rengi ömrünün uzamasını sağlıyor.Masque Chromatique'in olağanüstü iyileştirme ajanlarıyla en iyi saç bakımı ve renk bütünlüğününü sunuyor.

Sayfa başına dön