CHRONOLOGISTE

PARFÜMLÜ GÜZELLİK YAĞI JASMIN DE MINUIT

Alberto Morillas tarafından yaratılan sınırlı sayıdaki muhteşem parfümüyle güzellik yağı, Chronologiste ritüelini kusursuzlukla tamamlıyor. 

SİZE EN YAKIN SALONU BULUN

Faydaları

FAYDALARI

Hindistan'daki yaz gecelerinden ilham alan Alberto Morillas, Jasmin de Minuit için coşkulu bir feminenlik yaratmak adına Hindistan'ın sembol çiçeği olan Jasmin Sambac'ı, ayırıcı bir kokusu olan portakal çiçeği ile harmanlayarak kullanmıştır. Hindistan'a özgü Sandalwood ise parfümün kalbinde bulunur ve sıcak, kremsi yüzeyiyle beğeni toplar.

Şekillendirme sonrası Chronologiste Parfümlü Güzellik Yağı, parlaklığı ve yumuşaklığı ile son dokunuşu sağlar. 

Uygulama

UYGULAMA

Avucunuza 1-2 pompa Jasmin de Minuit alıp avuçlarınızı birbirine sürün ve parfümlü güzellik yağını kuru saç boylarınız boyunca uygulayın. Durulamayın. 

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

Alberto Morillas'ın bu seçkin saç parfümü Hindistan yaz gecelerinden ilham alınarak yaratılmış ve Jasmin Sambac, Neroli çiçekleri ve Sandalwood notalarının eşsiz birleşimi ile oluşturulmuştur. 

Muhteşem yenilik Chronologiste ritüelini keşfedin

Eşsiz bir ritüel. Kérastase kişiye özel dört adımlık güzellik ritüelini sunar: hazırlık, banyo, bakım ve parfüm. İncelikle uygulanan, Kérastase tarafından geliştirilmiş en özel salon ritüeli, evde de uygulanabilir bir güzellik ritüeline dönüşür.

4 adımda güzellik ritüelini keşfedin

Sayfa başına dön