Hair diagnosis tool Kérastase with Emily Background
ONLINE TEŞHİS

ONLINE SAÇ ANALİZİ

 Kérastase online saç analizi sayesinde size ve ihtiyacınıza en uygun saç bakım rutininizi keşfedin.BAKIMLI SAÇLAR İYİ BİR TEŞHİS İLE BAŞLAR


Kendinize en uygun saç bakım rutinini bulmanız için online teşhis cihazımızla tanışın. Saçınızla ilgili endişelerinizi paylaştıktan sonra yaklaşık 2 dakika içinde size özel kapsamlı bir saç rutini paylaşacağız. Hızlı ama kapsamlı olan bu süreçte, sizi sağlıklı ve güzel saçlara ulaştırmak için saç şekliniz, endişeleriniz ve yaşam tarzınız gibi bilmemiz gereken bilgileri toplayıp size en uygun rutini önereceğiz.

2 DAKİKADA MÜKEMMEL SAÇ BAKIM RUTİNİNİZİ KEŞFEDİN!

Emily with advanced algorythm for her hairHangi Kérastase ürünlerinin saçınızın ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu merak ediyor musunuz? Hangi şampuanın saçınız için mükemmel olacağını belirlemekte zorlanıyor musunuz?

Telaşa gerek yok! Gelişmiş bir algoritmaya dayalı, online teşhis cihazı oluşturduk. Saç testimiz, mükemmel saç bakım rutininizi bulmanıza yardımcı olacak!

GÜZEL SAÇLARIN SIRRI ÖZEL SAÇ TEŞHİSİDİR

1964'ten beri Kérastase, doğru teşhis yapmanın saç bakımının en önemli ilkesi olduğunu benimsemiştir. Yaklaşımımız, o zamanlar saç bakım tarihinde devrim niteliğindeydi ve şu anda da doğru saç teşhisi saç metodolojimizin çok önemli bir parçası olmaya devam ediyor. Aslında, saç analizinin modern dünyada daha da önemli olduğuna inanıyoruz. Hızlı ve tempolu yaşamlarımız saçlarımızın sürekli değişmesine neden oluyor. Saçlarımıza doğru bakımı uygulamanın yolu, düzenli olarak saçımızın neye ihtiyacı olduğunu analiz edip belirlemektir.

Kérastase hair expertise

EVDE PROFESYONEL BİR DENEYİM İÇİN

ONLINE SAÇ TEŞHİSİMİZİ DENEYİN

 Kérastase professional diagnosis with an hair stylist

Yeni Kérastase online saç teşhis cihazı, profesyonel teşhis sürecini saç artistlerimizin yanı sıra sizlerin de yapabilmesine olanak sağlıyor. Kuaförünüzü ziyaret ettiğinizde yaptığı saç analiz işleminin aynısını kullanarak saçınızla ilgili kapsamlı bir analiz yapmanız için ihtiyacınız olan profesyonel rehberliği sağlıyoruz. Profesyonel bir yönlendirmeyle kendi saç analizinizi yapabilirsiniz. Kolay kullanımı ve kullanıcı dostu bir arayüz ile saç analizinizi 2 dakika içinde yapabilirsiniz.

Sonunda; tıpkı salondan çıkarken kuaförünüzün size önerdiği gibi, size önereceğimiz bakım ürünleri ile birlikte evde uygulayabileceğiniz kişiye özel bir rutin elde etmenize yardımcı oluyoruz. Online teşhis cihazı ile ne zaman bir ihtiyacınız olursa, kendi saç analizinizi yapabilirsiniz. Saçlarınıza en uygun rutini bulmanız için yapmanız gereken tek şey online saç analizini kullanmak.

  Preview of the Kérastase hair diagnosis

SİZE NE SUNACAĞIZ?

  Genesis range visual

Kişiselleştirilmiş Saç Bakım Rutini

     Kérastase girls with Elixir Ultime Hair Oil

Saçınız İçin En İyi Öneriler

Salonlarımızı ziyaret etmeniz için sizi bekliyoruz

Saçlarınıza yaptıracağınız özel işlemler için; size özel kişiselleştirilmiş saç bakım analizi sunabileceğimiz en yakın Kérastase danışman salonumuza bekliyoruz

Servisler

Kişiye Özel Bakımınız

Illustration 1 for the Kerastase two zones block

Salonda Fusio-Dose

Saç kalitesini 5 dakikadan daha az sürede dönüştüren salon servisimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Illustration 2 for the Kerastase two zones block

Sizin İçin Doğru Ürünler

Saç analizi testini yapın ve dilediğiniz saçlar için size en uygun ürünleri keşfedin.