Salon Servisleri

Salon Ritüelleri

Kuaförünüzün koltuğunda otururken, baş masajınızın bir kaç dakika daha uzamasını umduğunuzu biliyoruz. Bu dileğinizi gerçekleştirmek için özel saç ritüelleri yarattık.

Saç bakımı deneyimlerinin zanaatkarları olarak, çok sevilen saç derisi masajını uzatarak içine gerilimi azaltmaya yardımcı olan jestler kattık ve gözleriniz kapalıyken sizi başka diyarlara taşıyacak aromatik parfümler ekledik.

Seçtiğiniz ritüele göre saçlarınız ve saç deriniz nazik ancak derinlemesine etkili bir dizi uygulamaya tabi tutulur, saçlar dipten uca bakım görür. Ritüel menümüzü keşfedin ve uygulama için size en yakın kuaför salonundan randevu alın.

Fusio-Dose

Fusio-Dose ritüeli Kérastase'ın sunduğu en kişiselleştirilmiş servistir ve sadece salonlarda bulunur. 20'ye yakın ikili saç ihtiyacını ele alır, sonuçlar anında fark edilir ve kuruluk, yıpranma, elektriklenme, yoğunluk ve matlık dahil 2 ana saç sorununu hedefler.

Daha fazla bilgi

Benzersiz bir deneyim. Fönlü saç harikadır, ama Fusio-Dose ardından çekilen fönler defalarca yıkamanın ardından dahi saçlarımın parlaklığını ve bakımını garanti eder.

MAGGIE, 28, LONDRA

Chronologiste: Yeniden Canlandırma

Saçlarına en büyük keyfi yaşatmak isteyenler için tasarlanan Chronologiste, canlılığını yitirmiş saçlara arınma ve ikinci bir hayat sunan mucizevi bir iksir gibidir. Uygulamadan hemen önce maskeye karıştırılan ve ikonik ürünlerimizden olan mimetik havyar incileri içerir. Saç derisi yeniden canlanır ve yatışır, saçların kalitesi artar, yapıları düzelir ve onarılır, saçlar ipeksiliğe ve daha önce tatmadıkları bir hacmin ışıltısına kavuşur.

Elixir Ultime: Görkemli Işıltı

5 adımda gerçekleştirilen bu ritüel, tüm bu değerli yağların sunduklarını deneyimlemek amacıyla, saçınıza özel hazırlanan bir karışım yaratmak için medyanın sevgilisi Elixir Ultime Saç Bakım Yağı ile yapılır. Rahatlatıcı bir masaj ve özel yağ ile bölgeleri hedefleme tekniği, yağın aktif içeriklerinin saça nüfuz etmesini kolaylaştırır, saçlar daha esnek, daha yumuşak olur ve doğal bir parlaklık kazanır.

Aura Botanica: Sağlıkla Işıldayan Saçlar

 

Spa bakımlarından esinlenen bu detoks etkili ritüel, saçları nazikçe ama derinlemesine arındırmak için bitkilerin gücünden yararlanır, doğal kaynaklı Fas argan yağı, Samoa hindistan cevizi yağı ve Şam Gül Suyunun mükemmel karışımı ile saçı besler.

Saç Detoksu: Çevre Kirliliğine Karşı Ritüel

Saç derisi yağlı saç, saç dökülmesi, kepek ve kaşıntı gibi bir çok saç sorununun temel sebebi olmasına karşın, bakımı genellikle ihmal edilir. Çevre kirliliği, sorunları daha da kötü hale getirir. Saç detoksu protokolü, kil bazlı ve derinlemesine arındırıcı Masquargil ile sadece salonlarda gerçekleştirilen bu Kérastase ritüeli için tasarlanmış Clarisonic saç derisi fırçasıyla gerçekleştirilen özel uygulamamız ile yapılır. Son dokunuş: saç derisi ve saç kalitesini desteklemek üzere tasarlanmış, yenileyici jel krem Masque Appaisant ile yapılan zengin bir masaj.

Spécifique: Saç Derisi Bakım Protokolleri

Yılların deneyimine dayanan gelişmiş saç derisi bilgimizi mükemmelleştirdik ve 3 büyük saç derisi şikayetini hedef alan bu bakım serisini yaratarak bu bilgimizi spalardan ilham alan salon protokollerine çevirdik: kepeği yok etme, saç derisi hassasiyetini giderme, saç dökülmesini önleme ve yağlı saç derisi detoksu. Her bir şikayet 3 adımda ele alınır. Bu adımlara Kérastase saç derisi kürlerinden Micronizer kullanılarak yapılan, mikro hedefli, benzeri olmayan bir etki sağlayan uygulama da dahildir. Bu nazik bakımlar, hassas uygulamalar ve yüksek performanslı ürünlerin birleşimi, uzman kuaförlerimizin özenli ellerinde sağlıklı bir saç derisini ve kalıcı sonuçları garanti eder.

3 Saç Derisi Bakım Protokolü

Kepek Önleyici Protokol

Kuru veya yağlı kepeğin giderilmesine yardımcı olur - Saç derisini arındırır - Saç derisinin biyolojik etkinliğini uyararak kalitesini arttırır - Saçlar yumuşak, hafif ve parlak olur

Saç Derisi Yatıştırıcı Protokol

Yanma, kızarıklık, kaşıntı ve batma gibi saç derisi rahatsızlıklarını yatıştırır - Saç derisindeki pürüzleri giderir - Saç derisini rahatlatır, tazeler ve nemlendirir - Saçlar canlılıklarını kazanır, hafifler ve uysallaşır

Saç Dökülmesini Kontrol Altına Alma Protokolü

Köklerin vaktinden önce yaşlanmasını durdurur - saç derisinin biyolojik etkinliğini uyararak kalitesini arttırır - Saçın metabolizmasını yeniler - Anında hacim ve dolgunluk için saçlara doku kazandırır

Salon deneyimi

Boya tazelemek veya kırık aldırmaktan çok daha fazlasını yaptırabileceğiniz bir yer olan en yakın Kérastase salonundan ücretsiz ve kişiye özel saç analizi için randevunuzu alın.

Servisler

Kişiye Özel Bakımınız

Illustration 1 for the Kerastase two zones block

Salonda Fusio-Dose

Saç kalitesini 5 dakikadan daha az sürede dönüştüren salon servisimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Illustration 2 for the Kerastase two zones block

Sizin İçin Doğru Ürünler

Saç analizi testini yapın ve dilediğiniz saçlar için size en uygun ürünleri keşfedin.