Olağanüstü Saçlar İçin Kişiye Özel Bakım

Hakkımızda

Modern kadını ve onun son derece bireysel doğasını yakından tanımanın verdiği ilhamla, Kérastase mükemmel saçlara olan arzuyu tatmin eden kişiye özel ürünler ve ritüeller yaratmaya devam ediyor.

Olağanüstü Saçlar İçin Kişiye Özel Bakım

Hakkımızda

Modern kadını ve onun son derece bireysel doğasını yakından tanımanın verdiği ilhamla, Kérastase mükemmel saçlara olan arzuyu tatmin eden kişiye özel ürünler ve ritüeller yaratmaya devam ediyor.

Saçlarınız Size Özeldir

Her kadın mükemmel saçlar istese de, çözüm herkes için aynı değildir. Saç tipi, saç derisi sorunları, iç ya da dış faktörler saçın sağlığını etkileyebilecek unsurlardan bazılarıdır. Tüm bu etkenlerle mücadele ederken kişiliğinizi yansıtan, mükemmel saçlar için hem kişisel bakım hem de uzmanlıktan faydalanmak gerekir. Kérastase kusursuz sonuçlar için yenilikçi ürünler ve ihtiyaca özel ritüeller yaratır.

Size özel saç ritüelini keşfedin

Salondaki randevunuzdan önce saç analizi testimizi yaparak saçlarınızın ihtiyaçlarını ve beklentilerinizi ifade etmek için yardım alın. Kuaförünüz saçlarınızın kendine has doğasını daha iyi anlamak için ana hatları belirlenmiş bu analizi bir kaç şahsi kontrolle tamamlayacaktır. Şahsi ve dijital analizi bir araya getiren kuaförünüz artık size tutarlı ve kişisel bir saç güzelliği ritüeli sunmak için hazırdır.

Saç analizinizi başlatın

Saçınıza uygun ürünü bulmak

Evde yapılan günlük ve haftalık ritüeller salon ziyaretleriniz ardından gerekli desteği sağlar. Güzel saçın sırrı bakımın devamlılığıdır. Lüks ürünlerle yapılan kişiye özel bir rutin, hedeflediğiniz saçlara ulaşmanıza ve güzellik rutininizi banyonuzun konforunda keyif dolu anlara dönüştürmenize yardımcı olur.

 

Ev kullanım ürünlerimizi keşfedin

Salon deneyimi

Boya tazelemek veya kırık aldırmaktan çok daha fazlasını yaptırabileceğiniz bir yer olan en yakın Kérastase salonundan ücretsiz ve kişiye özel saç analizi için randevunuzu alın.

Sorumlu Lüks Tüketim Yeniden Tanımlanıyor

Klasik Kérastase şişesinin güncellenmesi ile, yeni bir kişisel stil ve sürdürülebilir lüks tüketim anlayışı hayat buluyor. Yeni modern hatlar, zarif ve uyumlu kıvrımlarıyla öne çıkıyor. Her biri kendine özgü bir renge sahip, mücevheri andıran dore süslü kapaklar, keyif dolu anlar yaşatan saç ritüellerinin duyusallığını daha da arttırıyor. Yeni tasarım, lüks deneyimini pekiştirirken ağırlığı azaltıyor. Hafiflik hissinden ilham alan bu tasarım, yalnızca kapaklarıyla yılda 45 ton plastik tasarrufu sağlıyor. Banyonuzdaki mücevherin incelikli detayları sizi de büyüleyecek.

Bilim İnsanları ve Kuaförler arasında benzersiz bir buluşma

Kérastase, L'Oréal İleri Araştırma ekiplerinden bilim insanlarının desteğiyle, kuaförlere saç bakımı ürünlerinin yaratılması sürecinde daha özel bir rol veren ilk marka olmuştur. İkonik ürünlerimiz, Kérastase tarzıyla harmanlanan uzmanlık ve yeniliklerin avantajlarını duyulara hitap eden, kişiselleştirilmiş deneyimlerle sunar.

Bilimin Liderliğinde

Üstün yetenekli araştırma ekibimiz saça dair geleneksel bilgileri sorgulayarak daima yeni keşifler, çözümler ve malzemeler arar.

Kuaför Uzmanlığı

Dünyanın dört bir yanındaki salonlarda yetenekli kuaförler bakımlarımızı gerçek hayatta test ediyorlar.

How to apply video Cover image

Bilimin Zanaatla Birleştiği Nokta

Kérastase, L'Oréal İleri Araştırma ekiplerinden bilim insanlarının desteğiyle, kuaförlere saç bakımı ürünlerinin yaratılması sürecinde daha özel bir rol veren ilk marka olmuştur. İkonik ürünlerimiz, Kérastase tarzıyla harmanlanan uzmanlık ve yeniliklerin avantajlarını duyulara hitap eden, kişiselleştirilmiş deneyimlerle sunarlar.

Servisler

Kişiye Özel Bakımınız

Illustration 1 for the Kerastase two zones block

Salonda Fusio-Dose

Saç kalitesini 5 dakikadan daha az sürede dönüştüren salon servisimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Illustration 2 for the Kerastase two zones block

Sizin İçin Doğru Ürünler

Saç analizi testini yapın ve dilediğiniz saçlar için size en uygun ürünleri keşfedin.